Наші послуги

  1. Головна
  2. / Наші послуги

Оцінка нерухомого майна

Експерти-оцінювачі компанії «Майкл» мають не тільки багаторічний досвід оцінки всіх типів нерухомості (квартири, житлові будинки і будівлі, офіси, магазини, кафе, ресторани, промислові бази, виробництва тощо), але й багаторічний досвід у сфері ріелторської діяльності, що дозволяє їм вільно орієнтуватися в динаміці зміни цін на ринку нерухомості.

Юридичні послуги

Юристи компанії «Майкл» працюють з клієнтом з моменту першого звернення на фірму і до повного оформлення усього пакету документів по угоді з нерухомістю.

Кредитування та страхування нерухомості

Наші фахівці підбирають найбільш вигідний та зручний банк, страхову компанію, згідно вимогам і можливостям клієнта, оформляють кредит і страховку в найкоротші терміни.

Маркетингові дослідження

Компанія «Майкл» - одна з небагатьох фірм Дніпропетровська, яка в своєму складі має Інформаційно-аналітичний відділ, працівники якого проводять постійний моніторинг змін ринку пропозицій і попиту на об'єкти нерухомості, аналізують і прогнозують подальшу динаміку зміни цін на ринку нерухомості, а також інформують клієнтів про ціну на нерухомість і ліквідності об'єктів на будь-який момент часу, починаючи з 1993 року.

Пошук